Život je smutné jeviště a člověk musí umět hrát, když mu srdce krvácí, musí se umět smát.

Devátá část

31. května 2007 v 17:39 | Terkic |  Natsumi

Devátá část: Rozhodující souboj
"Ptám se naposled, kde je můj bratr?!!!"už bylo opravdu pozdě a stmívalo se. "Dám ti ho, když ty dáš mě Natsumi"řekl s tim svym úsměvem Kin. "Nikdy!"řekl Mitsuke. "Tak tvůj bratříček přijde o život"usmál se znovu. "Ne!"vykřikla Natsumi "to radši pudu s tebou!"řekla a začali jí téct slzy. "Dej nám Tamasina a já pudu s tebou!"řekla smutně Natsumi. V tu chvíli se tam objevil ve vzduchu Tamasin a spadl na zem. Mitsuke a Natsumi se k němu rozeběhli a Tamasin se pomalu probouzel. "Co se stalo?"zeptal se. "Tak pojď ke mě Natsumi, no pojď!" "Ne!"řekla. Kin vypadal hodně naštvaně, natáhl ruku, sevřel ji ve vzduchu a Mitsuke se vznesl. Začal s nim mlátit o zeď, dokud :"Doooost!!!! Přestáááááň!!!!! volala Natsumi. "Dobře, vyhráls" řekla a šla k němu. Kin odhodil Mitsukeho a ten přistál prudce na chodníku. Natsumi se k němu rozeběhla. "On je mrtvý!!" "neeeee!" a teď se rozbrečela eště víc. Kin se hlasitě smál a táhl ji sebou za ruku pryč. "Kde to sme?"řekla vystrašeně, smutně a rozčileně Natsumi, když ji Kin dovedl do nějakého domu. "U mě doma" řekl šťastně Kin. "Počkej tu chvilku"řekl Kin a někam odešel. Asi po pěti minutách se vrátil, nesl bílý závoj, bílé šaty a kytku. "Co to je?"zeptala se Natsumi vyděšeně. "Za dvacet minut máme být v kostele"usmál se Kin. "Ale to nejde!"nejsem plnoletá!" "To nevadí"řekl usměvavě Kin, "ten kněz nás oddá, trochu sem ho zmáčkl. Natsumi se na něj vyděšeně koukala a brečela. "Du se oblékat" "tak vypal!"řekla Natsumi, Kin jí jen podal šaty a řekl "zůstávám, tak do toho!"Natsumi se na něj prosebně koukala, ale Kin neodešel. Natsumi se teda převlékala před ním. Najednou Kin vstal a začal ji líbat na krku, Natsumi znechuceně uhla. Kin se jen ušklíbl a když byla oblečená táhl ji do kostela.
"Mitsuko!" "Mitsuko!!!" "vstávej brácho, tohle mi nemůžeš udělat!" "No tak vstávej!" "Ne, ne, neeeeeee!" Tamasin se rozrečel a bušil do svého bratra "No tak vstávej!" Mitsuke jen nehybně ležel. Tamasin svého bratra objal a brečel a kapky slz stékaly po obličeji bez života. Najednou se Mitsuko vznesl. "Co se to děje?"řekl vystrašeně Tamasin. Kolem Mitsukeho se objevilo bílé světlo a Mitsukemu zesvětlily vlasy a ve vzduchu se postavil. Změnilo se mu oblečení, Mitsuke otevřel oči a kolem něj padalo bílé peří, v ruce se mu objevila nějaká zbraň. Tamasin na něj jen s úžasem hleděl. "Sem zpět" řekl Mitsuke, "už se nemusíš ničeho bát!" řekl a odešel.
V kostele: "Tak poď už na nás čeká ten kněz!" "Pusť mě!"volala Natsumi. Kněz který stál u oltáře byl velice vystrašený. "A koukej to urychlit!"vyjel na kněze Kin. Natsumi si klekla vedle Kina před oltář. Najednou se rozrazily dveře. Stál v nich Mitsuke a usmál se na Natsumi, která vykřikla: "Minulost se opakuje!" rozeběhla se k Mitsukovi a políbila ho. "Jak je to možné"zařval vztekle Kin a začal se měnit, když to kněz viděl utekl. Kin měl kolem krku kříž a vyrostla mu dvě malá křídla. Naštvaně chytil Natsumi a hodil ji přes místnost, ale Mitsuko, se s obrovskou rychlostí dostal na druhou stranu chytil ji a položil ji na zem, protože omdlela leknutím.
Mitsuke se pustil do souboje s Kinem. Kin po něm házel ohnivé koule a Mitsuke jim s obratností a rychlostí uhýbal a střílel po něm z nebeské pistole, kterou měl u sebe. Kin schytal pár zásahů, ale nevzdal se. Najednou se začal dělit. Kinů tu teď stálo asi přes třicet a každý po něm začal střílet ohnivé koule, ale jen ty od pravého Kina byly pravé. Mitsuko střílel kolem sebe, ale když viděl že to nemá cenu zaposlouchal se. Slyšel jak se Kin pohybuje a ozval se křik, Mitsuke Kina zasáhl asi pěti rychlými střelami do břicha a Kin se svalil na zem, byl zraněnej. Najednou však vstal a začal se smát. Rána byla sice hluboká, ale on se jen smál, a jakoby do něj začala vstupovat nová síla. Začal nový souboj, ale Mitsuke prohrával, Kin byl teď o hodně rychlejší a mocnější. Mitsuke byl už vyčerpaný, ale Kin měl stále dost energie. V tom se ozval Natsumin hlas: "nemáš šanci!" Z Natsumi byl doslova anděl a měla černé vlasy. Vystartovala proti Kinovi a porážela ho bílýma světelnýma koulema, Kin ji ani jednou nezasáhl. Mitsuke se vschopil a vstoupil do boje a pomáhal Natsumi. Kinova energie se začala zmenšovat, až byl úplně bez sil a plný ran. Kin padl vyčerpáním a poraněním. Vypadal opravdu zuboženě. Z jeho křídel zbyly jen kosti a jeho červené oči se změnily ve žluté. Kin spadl na zem a už nevstal, byl mrtvý. Ale nad jeho tělem se objevilo něco strašného, objevil se satan, kterého Kin vyvolal. "Teď budete v mé moci vy!"řekl a strašlivě se zasmál. Natsumi se jen usmála a vytáhla Kinovu knihu, o nejmocnějších satanech, kterou mu ukradla když šel pro šaty a kytku. "Neeee!" zařval satan. Natsumi s knihou hodila o zem a střelila po ní jedno ze svých světel. Kniha začala hořet a s ní mizel i satan. "Nééééééééééééééééé" řval satan a pomalu schořel jako ta kniha.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama