Život je smutné jeviště a člověk musí umět hrát, když mu srdce krvácí, musí se umět smát.

tak další část, že mi dala zabrat

30. března 2008 v 19:33 | Terkic |  Andělé na zemi

Šestá část: Roxyny pokusy

Vypráví Kesidy: Max se mě ze začátku vyptával, proč jsem ho před rokem opustila, ale pokaždé jsem mu řekla, že jednou mu to řeknu, ale teď to nejde. Byla jsem ráda, že jsem byla zase s ním, víc jsem si přát nemohla. Nebylo to sice jako dřív, ale bylo to v naprostém pořádku. Trávili jsme spolu hodně času a byli šťastní.
Vypráví Roxy: Já jim to štěstí překazím. Max o Kesidy pořád malinko pochybuje, nemůže jí věřit na 100%. Musí se mi přeci povést nějak Kesidy ublížit, podniknout něco, aby Max začal pochybovat víc, tak aby ji opustil.
Roxy pozorovala jak se ve škole snaží Ben Stedman, školní fotbalová hvězda a machýrek o rande s Kesidy. Začala s ním flirtovat a řekla mu, že když Kesidy před Maxem a celou školou políbí půjde s ním na rande a bude si moct říct o cokoli, ale nesmí to nikomu říct. Ben souhlasil a další den si počkal před skříňkami na Kesidy a před zraky ostatních ji začal líbat. Max je od sebe odtrhl a dal mu pěstí. Ale místo toho aby se od Kesidy odvrátil, se jí zeptal jestli je v pořádku a pak se otočil na Bena.
"Už zase? To si se ještě nepoučil? Vždyť už tolikrát jsem ti řekl, že Kesidy je moje holka ať se k ní už nepřibližuješ!"
"Sorry no. Snad se toho tolik nestalo. Kvůli ní mi ty rány za to stojej." Řekl s úšklebkem a zvedl se.
"Něco mi dlužíš Roxy."
"Hmm smůla, nepovedlo se to co jsem chtěla, možná někdy jindy."
"Tak to ne. Takhle jsme se nedohodli."
"To mi je jedno, jak říkám, nepovedlo se to co jsem plánovala."
"No počkej."
"Tebe se tak bojim."
Vypráví Roxy: Co si o sobě ten Ben myslí? Takovej ubožák, ten na Maxe opravdu nemá. Navíc dohody zásadně nedodržuju. No jo, jenže jak se teď Kesidy zbavit? Možná ukázat Maxovi co je zač, ale jak? Hlavně nějak abych se neprozradila sama.
Vypráví Max: Ten Ben mě, ale štve. Já myslel, že už mu je jasný, že Kes je moje holka.
"Jsi opravdu v pořádku?" Zeptám se Kes ještě jednou.
"Jo v pohodě." Řekne a usměje se na mě.
"Nepůjdeme si někam sednout?"
"Dobře. Ale kam?"
"Co do té nové kavárny tady na rohu?"
"Dobře, tak mě veď."
Seděli jsme v kavárně asi dvě hodiny a povídali si. Bohužel jsem se neudržel a stočil téma, opět na to, proč mě opustila. Kes už se naštvala a z kavárny odešla. Vyběhl jsem za ní:
"Kesidy počkej! Tak promiň."
"Řekla jsem ti, že ti to řeknu, jen na to teď není vhodná doba!"
"A kdy ta doba bude?"
"Nevím, ale stejně by si to nepochopil."
"To si myslíš, že když nemám tak skvělý výsledky jako ty, tak že jsem tak blbej?"
"Ne takhle jsem to nemyslela."
"Tak jak?"
"Hele víš co? Nebudeme to teď řešit jo? Až se uklidníš tak zavolej."
Tak takhle skončila naše hádka a ona odešla.
Vypráví Roxy: Přemýšlela jsem jak ty dva rozdělit a pořád jsem nemohla přijít na to jak to udělat. Tou dobou jsem vůbec netušila, že se ti dva pohádali, byla jsem tak zahloubaná do svého plánu, že jsem je zapomněla sledovat. Pokoušela jsem se dokonce Maxovi podstrčit falešné fotky na kterých se Kesidy s Benem držela za ruce, nebo se líbala, ale nic nevyšlo. Zkoušela jsem to i s fotkami s jiným klukem, ale taky nic, zdálo se, že Max jí věří víc, než jsem si myslela. Dost mě to dopalovalo, a tak se stalo, že jsem konečně přišla na to, jak jí odhalit, a to i tak, abych neodhalila i sebe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama